Hakkında

Türkiye Futbol Antrenörleri Dernegi 1965  yilinda Türk futbol antrenör ve teknik yöneticilerini bir çati altinda toplayarak Türk futbolunun gelismesi, güçlenmesi için gerekli görülen davranis birligini saglamak amaciyla Ankara'da kurulmustur.

 


Dernegin genel merkezi Ankara'da bulunmaktadir. Dernek 38 subesi ve bu subelere bagli 8000'in üzerinde üyesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temel amaci Türk antrenörlerinin, düzenlenen kurs ve seminerlere katilarak gelismeleri ile Türk futbolunu daha üst seviyelere tasimalarini saglamak olan dernek yabanci organizasyonlarda da Türkiye'yi ve Türk futbolunu antrenörler bazinda temsil etmektedir.

Kurulusundan bu yana düzenledigi kurs, seminer ve diger etkinlikleriyle ve yayinladigi teknik kitap, dergi, brosürlerle Türk antrenörlerinin egitimi ve gelismesine sayisiz faydalar katan dernegin " Antrenörün Sesi" isimli bir de periyodik yayin organi bulunmaktadir.

Türk futbol antrenörlerinin yegane kurulusu olan TUFAD , yönetim ve kurullari, subeleri ve fedakarca Türk futboluna hizmet veren üyeleri ile çalismalarina bundan sonra da devam edecektir.

Site İçi Arama
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Paylaş
    Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal